• Свеж
Марвел Одмаздници Соединение Битка Зграда Во Собата

Марвел Одмаздници Соединение Битка Зграда Во Собата

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Децата можат ДА организираат возбудливо ЛЕГО Марвел 76131 Одмаздници Сложена Битка и пораз Танос И Аутридерот! Сетот за зграда На СЕДИШТЕТО На Одмаздници има канцелариска зграда на 2 нивоа со сала за состаноци—вклучувајќи маса со таен оддел за пиштоли и сеф за отворање на "ласерски зрак". Вклучени се и хелиодром, гаража, стрелец со пружина на покривот и стрелци со двојна обетка за да се создаде совршена акциона играчка. Плус ротирачки, навален радар за преправање игра со Одмазднички Ликови како Што Е Минифигура На Железен Човек. Овој кул одмаздници сет за деца, исто така, вклучува играчка хеликоптер со прилагодливи, врти ротори и 6-обетка брз стрелец, и офроудер играчка автомобил со ротирачки бедем со двојна обетка стрелец. Играјте возбудливи сцени од филмовите На Марвел Одмаздници со 4 Минифигури На Одмаздници, микрофигура На Мравки И можни големи фигури На Халк и Танос. Децата можат да изградат Сопствено Соединение За Одмаздници со оваа акциона играчка со канцеларија на 2 нивоа, безбедни за ласерски зраци, стрелци со пружини и обетки. Потоа тие можат да го користат хеликоптерот за играчки и теренскиот автомобил за да помогнат да се одбранат фигурите На Аутридер и Танос. Покрај зградата за играчки, овој комплет доаѓа со возила за играчки и 4 минифигури на Марвел, вклучувајќи Железен Човек, Капетан Марвел, Маглина и Аутридер Плус, халк и Танос големи фигури и микрофигура На Мравки Со часови преправање игра. ОВА лего Марвел Одмаздници : комплетот За Сложени Битки Одмаздници е совршен Подарок За Одмаздници за секое дете кое сака играчки за суперхерои Плус, овој комплет Одмаздници може да се изгради заедно со сите други оригинални ЛЕГО градежни комплети И ЛЕГО тули за креативна игра. Оваа суперхеројска играчка им овозможува на децата да ги рекреираат своите омилени сцени од филмовите На Марвел Одмаздници. Момчињата и девојчињата на возраст од 8+ можат да го спасат денот со оваа борбена играчка На Марвел или да создадат своја авантура за суперхерои. Овој сет на згради од 699 парчиња е висок над 6" (17 см), широк 11" (29 см) и длабок 7" (20 см); хеликоптер За Играчки е висок над 3" (9 см), долг 5" (14 см) и широк 1 "(5 см); Теренски играчки со димензии над 2 "(7 см) високи, 4" (11 см) долги и 2 " (6 см) широк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ниша Кубо Сет За Складирање-Целосна Коцка Половина Коцка Со Преклопливи Канти За Складирање - Бело Дрво Зрно Чај

Оставете ја вашата креативност да дивее Со Кубо! Овој иновативен сет од 1 Коцки за складирање Со Целосна

DEN 2.33

Каролини Богатства Bb2531rug Божиќ Подароци Меѓу Пријателите Глен На Имал-Сива Машина Перат Меморија Пена Мат

Каролини Богатства Bb2531rug Божиќни Подароци Помеѓу Пријателите Глен Од ИмалСива Машина За Перење Меморис

DEN 479.84