• Свеж
Машки Фанатици Брендирани Морнарица Милвоки Пиварници Големи Игра Целосна Поштенски Јакна

Машки Фанатици Брендирани Морнарица Милвоки Пиварници Големи Игра Целосна Поштенски Јакна

DEN 8959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Слој нагоре во вистински милвоки пиварници мода со Оваа Фанатици Брендирани Големи Игра јакна. Целосното затворање со патент ви овозможува да одлучите дали сакате да го носите отворено или затворено, а лажниот врат нуди малку дополнителна покриеност. Плус, смелите Графики На Пиварите Милвоки на градите и надолу по левиот ракав ги прикажуваат сите за кои навивате на дијамантот. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Полиестер. Топлина запечатени графика. Полн Патент. Машинско перење, сува сува ниска. Лесна јакна погодна за благи температури. Долг ракав. Потсмеваат вратот со контраст-боја внатрешни работи. Бренд : Фанатици Брендирани. Полн патент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.