• Свеж
Ронг Јун Почетна Срце Ѓердан Срце Писмо Ѓердан Персоналните Монограм Ѓердан Злато Б

Ронг Јун Почетна Срце Ѓердан Срце Писмо Ѓердан Персоналните Монограм Ѓердан Злато Б

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Почетен Ѓердан За Срце Ѓердан Со Срцеви Букви Персонализиран Монограм Ѓердан Карактеристики : нашиот, но сепак елегантен ѓердан во форма на срце додава софистицираност и убавина.Почетна должина на ѓердан : 46см, продолжен синџир : 5цмур Персонализирано Име Ѓердан е да запомните некој важен во вашиот живот.Нашите извонредни ѓердани со букви ќе бидат подарок за некој важен.Ова е совршен подарок за вашата најдобра пријателка, дете, дете, ќерка, сопруга, мајка или дури grandma.It е совршен за секоја облека и употреба во домот, датира, партии, итн.Вклучен Пакет : 1 Х Ѓердан . Ронг Јун Почетна Срце Ѓердан Срце Писмо Ѓердан Персоналните Монограм Ѓердан Злато Б.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.