• Свеж
Badymincsl Божиќното Дрво Топката Балон Виси Дома Партија Украс Декор

Badymincsl Божиќното Дрво Топката Балон Виси Дома Партија Украс Декор

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате некаков проблем.посакувам да уживате во вашиот шопинг! 36 ПАРЧИЊА Божиќно Дрво Топче Топче Виси Украсен Украс за Домашна Забава 4 CMDescription : Моден дизајн, Нов, квалитетен!Божиќна Елка Сјајни Топчиња Украси За Украси Погоден за декорација во хотел, ресторан,луксузен ресторан,деловни згради, замок и така натаму распоредот На божиќната изложба ги задоволува персонализираните потреби на клиентите .Оваа пвц божиќна топка користеше пластика. Не е лесно скршен и не треба да се грижите за стаклените фрагменти повредете ги вашите и детските раце.Направете одличен додаток на Вашите божиќни украси и празнична декорација. Совршен домашен декор за разновиден приказ На Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, забава, како обесени украси на гранки од дрвја, централни парчиња маса, околу банистер, над приемот итн.Големина (Дијаметар) : 40ммбокс Големина : 5, 8х11, 7х23, 7см36 парчиња / Кутија (40мм)Материјал : Пвцпакетот Вклучува : 1 Х 36 парчиња (40мм) Декорација На Новогодишна Елкаслики : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. Ви благодариме и среќно купување! Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Тоа е неверојатен производ,корисен во некои ситуации. Целиот производ е изработен од висококвалитетен материјал, силен и издржлив, безбеден и сигурен, долг работен век. Совршен дизајн : стилски дизајн, исклучителен изглед, може да ја украси вашата куќа и е многу практичен. Тоа е најдобриот избор за подароци за затоплување на куќата, подарок за денот на мајката, божиќен подарок, подарок за одмор и подароци за благодарност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гумамии Комерцијални производи Структурна пена со навалување на пена, правоаголен, капацитет на ЛБ, црна

Колички минимално одржување Се вклопува без напор на лифтовите за услуги Достапно е опционален куполен

DEN 639.84

Дизајн 'Апстрактна минимална месечина и сонце во тонови на Земјата IV' модерен часовник од дрвени woodидови

Овој оригинален модерно тркалезно дрво wallиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и во со�

DEN 2544.00

Stuple Industries Kiwi Bird Jogging вежба за вежбање патики илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67