• Свеж
Жените Бохо Печатени V Вратот Туника Резервоарот Блузи Без Ракави Обична Блуза Маица

Жените Бохо Печатени V Вратот Туника Резервоарот Блузи Без Ракави Обична Блуза Маица

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие обични женски резервоари се направени од мека полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност. Со бохо дезен, детали Без ракави, В-врат и туника, ве прават попривлечни и стилски. Совршено за секојдневно носење, плажа, работа, забава, излегување, одмор, активности на отворено или одмор. Сигурни сме дека блузите на нашите женски елеци ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Совети : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Без ракави. В Вратот. Боемско Печатење. Туника Маица Елек. Летни Резервоари. Жените Лабава Блуза Маичка. Повик & Плажа И Одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кембел Држење На Телото Трска за Држење На Телото, Рамнотежа и Мобилност Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА

Генијалната Трска за Држење На Кембел ви овозможува да одите поисправено, менувајќи ја линијата на видо

DEN 687.84