• Свеж
Мојот Град Стан Зграда Играчка Во Собата Со Поврзување На Три Кат Соба Модули, Вклучува Мобилност Скутер, Велосипед И Минифигури За Имагинативна Улога Игра, Забава

Мојот Град Стан Зграда Играчка Во Собата Со Поврзување На Три Кат Соба Модули, Вклучува Мобилност Скутер, Велосипед И Минифигури

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој врвен квалитет 6+ Лего Градска Станбена Зграда (60365) сет за играчки има модули за поврзување на простории со многу детали за внатрешни работи за имагинативна игра, вклучувајќи продавница за погодност, дневна соба, кујна, спална соба и бања полна со тоалет и када. Комплетот за градење и играње вклучува и скутер за мобилност на играчки, велосипед, 6 минифигури И Лего Патна Плоча ЗА поврзување со други комплети ОД Лего Сити. Апликацијата Лего Градител го води вашето дете во интуитивна градежна авантура со алатки што им овозможуваат да зумираат и ротираат модели ВО 3Д, да го следат процесот на градење и да истражуваат и зачувуваат виртуелни плејсетови. ЛЕГО градските комплети доаѓаат со реални структури, кул возила и инспиративни ликови за отворена игра. Децата се слободни да ја изразат својата креативност преку имагинативни приказни кои го прикажуваат реалниот живот на забавен и возбудлив начин. Содржи 688 парчиња. Изградба и играње Станбена Зграда ЗА играчки – ОВА Лего Градска Станбена Зграда (60365) доаѓа со поврзување модуларни соби и забавни ликови за деца кои сакаат реална игра. Што има во кутијата? - Овој комплет играчки вклучува станбен блок за играчки со преправање соларни панели, продавница за погодност, дневна соба, кујна, спална соба и бања, плус велосипед, скутер за мобилност и 6 минифигури. Проширување играчка плејсет-Вклучува Лего Патна Плоча ЗА поврзување СО други комплети ВО ЛЕГО Град. Земете подароци на следното ниво-овој модуларен стан плејсет прави забавен роденден, одмор или било кој ден подарок за 6-годишни деца и љубители на имагинативна игра. Димензии - кога е изградена, станбена зграда мерки повеќе 13 во. (34 см) висока, 8,5 во. (21 см) широк и 8 во. (20 см) длабоко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.