• Свеж
Термос Ф3005ЦР Дизни Автомобили Забавувач Храна Тегла

Термос Ф3005ЦР Дизни Автомобили Забавувач Храна Тегла

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Теглата За Храна За Забавувачи Е вакуум изолирана за да ја одржува топла храна топла и ладна храна ладна-и бидејќи е наменета за деца, исто така е шарена и забавна. Испратете ги на училиште со домашна супа на Мама за да можат да уживаат во тоа свежо и топло за време на ручекот. Ако се расположени за ладна закуска, спакувајте ја со јогурт и бобинки или јаболка и путер од кикирики. Теглата за Храна За Забава е мала тежина и компактна, така што е лесна за носење во движење. Децата работат напорно и еднаш ручек хитови им требаат здрави работи за да ги напојуваат во текот на остатокот од денот. Овој практичен сад за храна за деца има широка уста, што им овозможува да лапаат и да ја голтнат храната веднаш од теглата со светла боја. За чистење, можете да ја ставите теглата со Храна За Забава во машина за миење садови; сепак се препорачува рачно перење. Термос Забавувач 10 Унца Храна Тегла, Дизни Автомобили Функција : Автомобили. Бпа-Слободен. Безбедна машина за миење садови. Двоен ѕид нерѓосувачки челик изградба. Ја одржува храната топла 5 часа, ладна 7 часа. Широкото отворање на устата ја прави теглата со храна лесна за полнење и чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 929-Задна Серпентина Пролет За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet GMC, црни Одговара на избери: 2000 -, - ШЕВРОЛЕТ

Овој пар на екстра тешки спирални пружини е дизајниран да обезбеди 70% зголемување на способноста за рак�

DEN 7262.08

За Apple iPhone Pro Ma Телефон Случај, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот, Отпорни На Удар Метал Прстен Магнетна Поддршка

Tjs телефон случај компатибилен Со Apple i Phone 14 Про Макс САМО Вградената метална плоча, може да биде привлеч�

DEN 175.84