• Свеж
Базиреј Женски Прстени Стерлинг Бел Дијамантски Прстен Ангажмани Венчални Прстени Празник Подарок

Базиреј Женски Прстени Стерлинг Бел Дијамантски Прстен Ангажмани Венчални Прстени Празник Подарок

DEN 4639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Деликатни Жени Мода 925 Стерлинг Бел Дијамант Прстен Ангажман свадба Накит големина функција : 100% сосема нов, висок квалитет ќе ве направи убавинеговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно.Ова е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и колеги. Ве прави шармантен И елегантен Материјал : Боја На Легура : како што е прикажана сликата Боја : Големина : Големина На Прстен : Имаме Големина 5 6 7 8 9 10 (Според изборот на купување) Пакување : опп Торба Потсетник За хартија : Бидејќи може да има видови грешки при снимање, големината на производот ќе се мери рачно и ќе се појави грешка. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не пред да го отворите спорот или да дадете негативни, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме, ви благодариме! Вклучен пакет : 1x Прстен Женски Прстени 925 Стерлинг Бел Дијамантски Прстен Ангажмани Венчални Прстени Празник Подарок. Материјал : Легура. Разновиден додаток на вашата колекција накит. Тоа е исто така добар подарок, кој е обдарен со посебно значење, Одземете го и направете се поелегантни и шармантни, се однесуваат на годишнината; крштевање; бар-мицва; лилјак-мицва; роденден; крштевка; ангажман; дипломирање; празник; божиќ; татковци-ден; ханука; кванза; мајки-ден; вљубените-ден; свадба. Подароците не мора да бидат премногу скапи или посебни, но мора да имаат одредено потекло или да имаат некаква врска со себе. Духовното значење не може да се измери со пари. Откако ќе се размени подарок, тоа значи дека ќе си го дадете вашиот подарок на себе. Лојалноста се доставува и до другата страна. Накитот молчи, но може да го допре женското срце повеќе од кој било јазик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сини Килими За Современа Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.67