• Свеж
Облоги за кекси од хартија Цврста Печатена Храна, Отпорна На Масло, Завиткан Раб За Торта, САМОСТОЈНИ Додатоци За Печење, Кујнски Чаши За Печење Мафини, Калапи За Ке?

Облоги за кекси од хартија Цврста Печатена Храна, Отпорна На Масло, Завиткан Раб За Торта, САМОСТОЈНИ Додатоци За Печење, Кујнски

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : нашите хартиени чаши за печење можат брзо да ги украсат вашите кекси и мафини, кои се достапни во различни стилови : печатена и цврста боја. Може да се користи за специјални прилики во годината, како Што Се новогодишна забава, божиќна забава, семејна забава, свадбена забава итн. Отпорни на масло и храна одделение, тие можат да го заштитат здравјето на вашето семејство, и е идеален избор за кекси, мафини, ореви, десерти и бонбони. Големината на чашата за печење хартија е погодна за стандардни кекси и мафини, што ја прави многу погодна за вашата најтематска забава. Таа е изградена од картичка хартија материјал.Должината на овој производ е 6,8 см, ширината е 6,8 см, а висината е 3,9 см. Погоден за домашна употреба и пекарница, и за разни десерти за сите прилики како свадби, родендени, забави, тушеви за бебиња, настани, домаќинства, семејни собири, годишнини, дипломирања и многу повеќе.Име на предметот : Хартиени Чаши За Печењематеријал : Картичка Хартија : Печење Карактеристики : Отпорен На Масло, Одделение За Храна, Лесно Чистење Детали За Големината : Л : 6,8 см/2,68", В : 6,8 см/2,68", Ч : 3,9 см/1,54 " (Прибл.) Забелешки : количината е околу 100 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 100 х Хартиени Чаши За Печење Дома И Градина Кујна, Јадење И Бар Печење Акс. & Торта Украсување Презентација И Пакување Друго Пакување. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Нашите хартиени чаши за печење можат брзо да ги украсат вашите кекси и мафини, кои се достапни во различни стилови : печатена и цврста боја. Може да се користи за специјални прилики во годината, како Што Се новогодишна забава, божиќна забава, семејна забава, свадбена забава итн. Отпорни на масло и храна одделение, тие можат да го заштитат здравјето на вашето семејство, и е идеален избор за кекси, мафини, ореви, десерти и бонбони. Големината на чашата за печење хартија е погодна за стандардни кекси и мафини, што ја прави многу погодна за вашата најтематска забава. Таа е изградена од картичка хартија материјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни Подни Светилки За Дневна Соба, Стоечки Светилки Со Е Гроздобер Едисон Светилки, Ул Наведени Приклучок

Идеален избор за внатрешно амбиентално осветлување, оваа едноставна и елегантна подна ламба обезбедув�

DEN 559.84