• Свеж
Повеќебојно луксузно фрлање перница 20in 26in

Повеќебојно луксузно фрлање перница 20in 26in

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете богато парче изјава во вашиот простор со овамеликолорна луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од акрилик и полиестер. *Бои : повеќебојно *ткаенина Потекло : Турција. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачана чиста чиста *Содржина на ткаенина : 57% акрилик, 41% полиестер, 2% вискоза *шема : текстура со повеќебојни луксузни фрлања перници 20in x 26in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастик На Кого му Е Потребен Дедо мраз Кога Имам Подарок За Дедо Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Премести се, Дедо мраз Заменет си Кому Му Треба Дедо Мраз Кога Имам Дедо Ползавец Со Долги Ракави, соврше

DEN 255.84

Богатствата на каролина BB1266CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина BB1266 CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлин�

DEN 2.33