• Свеж
Полиран цвет дијамантски акцент мали обетки од сребро обетки, JK-I3

Полиран цвет дијамантски акцент мали обетки од сребро обетки, JK-I3

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие обемни обетки покажуваат зачудувачки столпчиња во форма на цвет, опфатени со дијаманти од 1/10 CT TDW. Обетките се изработени од 0,925 Стерлинг сребро. Обетките обезбедени по пошта со грбови за триење. Дијамантот има помалку од 17 аспекти, JK-I3. Стерлинг сребрен полиран цвет дијамантски акцент мали обетки обетки, обетки JK-I3 прикажуваат вкупно 0,08 каратни дијаманти. Изработено од фино 925 Стерлинг сребро. Обетки мери 0,43-инчен L x 0,43inch W. Капки обетки безбедни со пост и грб на триење. Нашиот накит е спакуван во убава торбичка подготвена за надавање . Ова парче накит прави вреден и негуван подарок за Божиќ, Денот на в Valentубените, Денот на мајката, Ханука, роденден, годишнина и дипломирање за жени, тинејџери или девојчиња. Направено во Тајланд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.