• Свеж
Верде тркала - v оска мат графитно тркало

Верде тркала - v оска мат графитно тркало

DEN 12735.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Следната еволуција во марката Верде тркала е оската V99 -. V99-оската е обележана со широк дизајн на разделување, споен на длабоко машинирана усна за подмачкана. Достапно во запрепастени вклопувања од 19x8. 5, 19x9. 5, 20х9 и 20х10. 5. Конкаватијата е забележителна на предните тркала и е сериозно акцентирана на задниот дизајн. Достапно во сјајна бронза и мат графит завршен. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

На UL Наведени AC DC Адаптер За Ruckus Zonefle Серија Безжичен Пристап Точка AP Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Дома Полнач

FITE На UL Наведени AC / DC Адаптер За RuckZone Flex 7300 Серија Безжичен Пристап Точка AP Кабел За Напојување КАБЕЛ PS �

DEN 0.33

Миленичиња Куче Мачка Обука Послушност Црн Свирче Суперсоничен Звук Теренот Тивка Обука Свирки Миленичиња Материјали

Опис : Гласниот звук е најголемата предност на оваа ставка и е причина што свирчето е популарно кај луѓе�

DEN 4735.84

oneOone Свила Табби Средно Сина Ткаенина Ајан Батик Ватиран Материјали Печати Шиење Ткаенина Од Дворот Широк

* Материјал : Чиста Свила Таби (100% Свила)* Ширина : 42 инчи широк (106 см)* ГСМ : 20 ГСМ, 5мм Мама Ткаат : Обична* Ка�

DEN 95.84

Затемнување Дејтон Цврст Џеб За Затемнување На Прачка Енергетски Ефикасен Панел За Завеси, Сина Базен, 42 x95

Искусете ја темнината, тишината и убавината на енергетски ефикасните Завеси За Затемнување Панелите за

DEN 407.84

Женски Панталони Трендовски Јога Компресија Каприс Хеланки Тренингот Се Лизга Шорцеви Велосипед Шорцеви Панталони

Големина : С Половината : 68см Колк : 86см Должина : 16см Големина : М Половината : 70см Колк : 88см Должина : 17см Г

DEN 367.84