• Свеж
Карат Т.В. Прстен за редење на црна дијамант 10kt розово злато

Карат Т.В. Прстен за редење на црна дијамант 10kt розово злато

DEN 4831.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој прстен за редење на црниот дијамант во Миабела ќе ја изненади вашата сакана личност и ќе ја натера да сјае со радост. Изработено во сјајно розово злато со црно родиум позлатено, има 30 црни дијаманти со тркалезно и рачно поставување на црни дијаманти (i3) во уникатен дизајн околу групата. Подобрено со финиш на Милграјн, овој прекрасен прстен за годишнина од црниот дијамант е совршен за сите тактни модничари таму и добро се занимава со другите. Овој црн дијамантски прстен е доволно удобен за секојдневно носење и ќе направи совршен подарок за вашата сакана или самите себе. Направено во злато од роза од 10kt. 1/4 ct. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : црна. Јасност на дијаманти : i3. Безел и камења поставени од отвори. Ширина на опсегот : 2,5 мм. Милграјн финиш. Април Април. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стаменс Туш Глава Енергија Монистра Филтер Рачна Бања Заштеда На Вода Алатка Топката Филтер Рефил Камења Топката

Карактеристики : Тоа е цинк за сопствениците на луксузни и 5 почетни хотели и здравствени бањи за да ја п

DEN 2.00

Ступел Индустрии Зимски Желби Чувства Геометриски Снегулки Курзивна Типографија, 13, Дизајн На Дафне Полсели

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

DEN 0.33

Raybestos Специјалитет-Улични Перформанси S-Жлебот Сопирачка Ротор, 780519PER Одговара изберете: 2015 - ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН,

Raybestos Специјалитет Перформанси Роторот На Сопирачките е специјално дизајниран за барајќи возачи кои ба

DEN 3.33