• Свеж
Спина, Филис Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Мирна Ретроспектива

Спина, Филис Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Мирна Ретроспектива

DEN 2263.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спина, Филис 15х18 Златно Украсено Дрво Врамено со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Мирна Ретроспектива. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е златна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Спина, Филис. Наслов : Мирна Ретроспектива. Врамена Големина : 15х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност лак чанта бела на црвена платно уметност од Родерик Стивенс, црна мат, црна рамка

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено за обесе�

DEN 2.00