• Свеж
Sprifallbaby Жени Чипка Долна Облека Во Собата Цветни Везови Долна Жица Градник + Егзотични Гаќички Летна Долна Облека

Sprifallbaby Жени Чипка Долна Облека Во Собата Цветни Везови Долна Жица Градник + Егзотични Гаќички Летна Долна Облека

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Чипка Долна Облека Во Собата Цветни Вез Долна Жица Градник И Егзотични Гаќи Гаќи 2 Парче Долна Облека. Карактеристики. Женскиот градник има цветен вез, потпора за коски од риба, долна жица, прилагодливи ремени за рамо, вградена отстранлива подлога и дизајн на затворање на куки од 4 реда, што совршено ја обликува вашата биста и ја покажува вашата фигура. Еластичниот дизајн на половината на женската долна облека обезбедува удобно вклопување, а двослојниот дизајн на меѓуножјето го прави мек и удобен за носење, правејќи да изгледате елегантно и шармантно, еден од најдобрите избори за вашата гардероба. Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона . Шема : Цветни Везови. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Градник. 1 * Кратки. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : комплетот за долна облека од тантела е изработен од полиестер, меката и дише ткаенина ви обезбедува максимална удобност, без иритација на кожата, погодна за секојдневно носење. Многу Прилики : комплетот за долна облека е совршен за Пижами, Божиќ, ноќ на состанок, меден месец, свадби, годишнини, забави за долна облека, годишнини, подароци За Денот на Вљубените и секоја слатка ноќ. Атрактивен Дизајн : женскиот градник има цветен вез, потпора за коски од риба, долна жица, прилагодливи ремени за рамо, вградена отстранлива подлога и дизајн на затворање на куката од 4 реда, што совршено ја обликува вашата биста и ја покажува вашата фигура. Симпатичен Комплет За Долна Облека : комплетот за долна облека за градник и гаќи лесно може да одговара со вашите кошули, фустани, јакни, пижами за долна облека, идеален ден на Вљубените, роденден, подарок за годишнина за сопруга, девојка. Еластичен Струк : еластичниот дизајн на половината на женската долна облека обезбедува удобно вклопување, а двослојниот дизајн на меѓуножјето го прави мек и удобен за носење, правејќи да изгледате елегантно и шармантно, еден од најдобрите избори за вашата гардероба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Атлетик Дуксер Дуксер За Жени Блок Со Долги Ракави Со Качулка Пуловер Со Целосен Патент Јакна Со Џеб Зелена А 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери, Врвови Со Пуловер Со Качулка со Долги Рака�

DEN 2.00

Овордтанк Директна Нога Широка Нога Обични Панталони За Жени Печатење Со Џебови Еластична Лабава Панталона

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Б Рачно Перењ�

DEN 504.96