• Свеж
Еделброк Пумпа за Гориво Блок - Оф плоча Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Еделброк Пумпа за Гориво Блок - Оф плоча Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите три компјутеризирани диноси на моторот со Супер Проток се способни да измерат 11 одделни променливи на моторот до брзина од 12.1983-1986 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 8 ЦИЛ 5 Л 1972-1976 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 ЦИЛ 5,7 Л 1973-1980 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 ЦИЛ 5,7 Л 1972-1974 шевролет корвета 8 цил 5. Пумпа За гориво Блок-Оф Плоча Пумпа За Гориво Блок-Оф Плоча; Палка Алуминиум; За Употреба w/Мали Блок Chevy Мотори; КАРАКТЕРИСТИКИ : Гориво Блок Исклучување Плоча. За повеќе информации; посета www. Тој е целосно автоматизиран и програмабилен за симулирање на различни ситуации на возење и е опремен со софтвер Виндин за најновата опрема за тестирање. Достапно за мал и голем блок Шеви. Зошто? Без соодветно тестирање, не постои начин да застанете зад вашиот производ со доверба. Затоа секој производ што го дизајнираме и продаваме Во Еделброк е тестиран и одобрен од инженерите На Еделброк во реална светска средина на најсовремена опрема. Понатаму истакнувајќи ја нашата посветеност кон тркачката заедница, Еделброк е единствениот производител на резервни колектори лиценциран од наскар. За подесување во реалниот свет, тука е нашиот модел НА Супер Проток SF-840 dyno на шасијата со вртложна струја што може да издржи до 1. Овие анодизирани црни плочи за исклучување ќе обезбедат чиста и издржлива завршница со години. Тој е целосно автоматизиран и програмабилен за симулирање на различни ситуации на возење и е опремен со софтвер Виндин за најновата опрема за тестирање. Кога ќе заврши целото тестирање, резултатите се оценуваат, а делот ги помина сите критериуми за изведба, тогаш, и само тогаш, производот се смета за подготвен за производство. Овие прецизни процедури за тестирање се применуваат на целата Линија Еделброк за перформанси тоа е загарантирано. Нашите производи се исто така тестирани и користени од професионални тимови и возачи на тркачки автомобили.7 Л 1977,1982-1986 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 ЦИЛ 5 Л 1972-1976,1978-1981 ШЕВРОЛЕТ Камаро 8 ЦИЛ 5,7 Л 1969-1972 Шевролет Ц20 8 ЦИЛ Л 1972-1975 Шевролет МОНТЕ КАРЛО 8 ЦИЛ 5,7 Л 1981-1986 Гмц Ц1500 8 ЦИЛ 5 Л 1978-1979,1981-1986 шевролет ел камино 8 цил 5 Л 1970-1972 Шевролет БЛЕЈЗЕР 8 ЦИЛ Л 1973-1986 Шевролет К20 8 ЦИЛ 5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33