• Свеж
Дорман 522-Контрола На Суспензијата Рака За Специфични Модели На Инфинити, избери Црни Вклопувања: 1991-ИНФИНИТИ Г20

Дорман 522-Контрола На Суспензијата Рака За Специфични Модели На Инфинити, избери Црни Вклопувања: 1991-ИНФИНИТИ Г20

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа контролна рака на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-одговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Инфинити Г20 : 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машки Планинарски Чизми Кожни Водоотпорни Чизми На Отворено Трекинг Планинарење ПЛАНИНАРСКИ Чизми За Пешачење

Нортив8 Е американски водечки професионален бренд за спортски обувки на отворено Истражувањето е отело

DEN 959.84

Жени Макси Миди Фустан Плус Големина Дами Секојдневен Обичен Фустан До Колена Со Голема Големина Розова Л

Детали : * Големина На Ознака : L3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голем�

DEN 556.80

Гроздобер Алкохол Етикети Бело Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен - Кралскиот Грб Бренд Виски

Етикетите За Гроздобер Алкохол претставуваат прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од

DEN 399.84