• Свеж
Облека За Кучиња За Миленичиња Кучешка Јакна Со Издржлив Ремен За Градите Зимски Мек Топол Водоотпорен Елек За Облека За Мало Средно Куче Жолто Л

Облека За Кучиња За Миленичиња Кучешка Јакна Со Издржлив Ремен За Градите Зимски Мек Топол Водоотпорен Елек За Облека За Мало

DEN 463.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

краток опис не е достапен 1.ЛЕСЕН Кокер Спаниел, Булдози, Јаскек Расел, Мопс, Златен Ретривер, Лабрадор, Хаски, Самојед, Бостонски Териери.. 4.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Направено со висококвалитетен материјал, лесно се мие и без пилинг.Издржливо носење, нема да исчезне. 5.Безбедни и Безбедни-Овие јакни за кучиња имаат целосен метален прицврстувач за кука и јамка со тока и двојни Прстени Д за лесно поврзување со поводник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.