• Свеж
Порт Авторитет Колорблок 3-во-Јакна

Порт Авторитет Колорблок 3-во-Јакна

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со ватирана јакна со патент, нашата јакна со Боја отпорна на вода 3-во-1 брзо се прилагодува на елементите во планините или околу соседството. Едноставно затворете ја јакната со школка и јакната за лагер заедно за максимална заштита или носете го секое парче сами како што налагаат условите. 100% полиестерска обвивка . Полифил од 3 унци во телото и ракавите . 3.000 ММ ткаенина водоотпорен рејтинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Маици за ноќта На вештерките За Жени Врвови Со Долги Ракави Со Кружен Врат Печатат Обична Блуза Зелена Л

94" Ракав : 71см / 27.80" Ракав : 69см / 27 Fre Големина : M Големина ♚Lwzwm Продавница има многу стилови : кул, топол, ве�

DEN 351.84