• Свеж
Ц2Г 3фт Брзина С-Видео Кабел 29157

Ц2Г 3фт Брзина С-Видео Кабел 29157

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие рентабилни кабли за изведба ви даваат максимален квалитет на видеото во споредба со обичните с-видео кабли. Тип На Јакна : Пленум. Конектор На Првиот Крај : 1 х 4-пински Мини-ДИН Машки. Ниска загуба двојна 75ohm кислород слободен бакарна жица и пена диелектрик обезбеди оптимизиран квалитет на сликата. Тежина (Приближна) : 1. 24к позлатени тешки конектори обезбедуваат долготрајни врски без корозија. Во прилог на монтирање на стандардни 4-пински С-Видео приклучоци, кабелот За брзина С-видео одговара на повеќето 7-пински приклучоци пронајдени на десктоп компјутери и тетратки со приклучок ЗА телевизор. КОМПЈУТЕР со тв надвор. Поединечно двојно заштитени жици во комбинација со целокупната алуминиумска фолија и ОФЦ плетенка штит штити од несакани бучава и пречки. Диригент : Бакар. Гаранција Ограничена Гаранција : Живот.Општи Информациибрзина С-Видео Интерконекциите од Ударната Акустика нудат живописен квалитет на сликата за денешните апликации за видео и домашно кино. Отпорни НА корозија, прецизно изработени 24к позлатени конектори обезбедуваат долготраен квалитет на звукот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.