• Свеж
Женски Ливчиња За Прикривање Безжичен Градник, Стил Г510

Женски Ливчиња За Прикривање Безжичен Градник, Стил Г510

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ханес Ханес Бра Ц&С Обликувани Mhg510 Бели 38d Градници Редовните Коректори за Ливчиња Во очекување На Патент за Градник се елегантни и мазни за да не се покажат. Вградената, ултра тенка подлога не додава дополнителен волумен за мазна завршница што се протега и се движи со вас. Совршен градник за вградени врвови и лесни ткаенини. Безжична удобност и целодневна поддршка. Надворешна чаша, заден центар, централен фронт : 82% Најлон, 18% Спандекс. Облоги за чаши : 100% Полиестер. Чаша Рампа : 100% Полиуретанска Пена. Центар Појас Поставата : 100% Најлон. 38д.Бело. Жени. Ханес. Прилагодлив. Беспрекорно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Монро Шокови И Потпори Брзо-Потпора 171583р Потпора И Серпентина Пролет Собранието Одговара избери: 1997 - ХОНДА ЦР-В

Одликувајќи се со дизајн специфичен За возилото, монро склопови Со брза Потпора се проверуваат, тестира

DEN 2.67

Заштитен знак Ликовната Уметност Никогаш Не Може Да Има Доволно Шик Костуми Платнена Уметност Од Брајан Неш

Уметник : Брајан Нешсубјект : Животински Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана В�

DEN 2.00