• Свеж
231-2.2 Л Екотек Главата Обетка Комплет

231-2.2 Л Екотек Главата Обетка Комплет

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа Арп Сврзувачки Елементи Цилиндар Главата Студ има 12 поени ореви со поткопани столпчиња и е направен од црн оксид хром моли. Арп Цилиндар Главата Обетка Комплет 12 Точка Хромоли гм 4-Цилиндар П/Н 231-4701. Студ. Главата На Цилиндерот. 12 Поени Ореви. Хромоли. Црн Оксид. Поткопа. Гм 4-Цилиндар. Комплетен Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.