• Свеж
Руно Коска Куче Играчка

Руно Коска Куче Играчка

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кучињата ќе имаат часови забава и задоволство од џвакање со оваа дополнителна издржлива дополнителна мека играчка од руно.", "Забава за фрлање и преземање за внатрешно или надворешно време за играње.", "Вклучува чкрипење за дополнителна забава. Кучињата ќе имаат часови забава и задоволство од џвакање со оваа дополнителна издржлива, екстра мека играчка од руно. Забавно за фрлање и преземање за внатрешно или надворешно време за играње. Вклучува чкрипење за дополнителна забава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тианчи Стоун Шев Арт Деко Модна Работна Површина Украсуваат Фото Рамка Дисплеј Уметност Сликарство Дрвени

Големина : Одговара на 15,2 х 20,2 см (6 х 8 инчи) големината На Фотосактичката рамка (завршена големина) е 18 х 23

DEN 2.33