• Свеж
Машки Фанатици Брендирани Кралски Чикаго Младенчиња Агресивна Потрага Маица Со Долги Ракави

Машки Фанатици Брендирани Кралски Чикаго Младенчиња Агресивна Потрага Маица Со Долги Ракави

DEN 240.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спорт непогрешлив изглед кој доликува на побожен обожавател на Чикаго Младенчиња со грабање На Оваа Маица Со Брендирана Агресивна Потрага По Фанатици. Се одликува со долги ракави и удобна памучна ткаенина за да ви даде дополнителна покриеност што е совршена за слоевит изглед. Најдобро од с,, минималистичката графика На Чикаго Младенчињата ја прикажува вашата посветеност и љубов кон вашиот омилен тим НА МЛБ. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Памук. Долг ракав. Бренд : Фанатици Брендирани. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.