• Свеж
Богатствата На Каролина Самојед Стакло Сечење Одбор Голем

Богатствата На Каролина Самојед Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства SS8458 LCB Самојед Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични samoyed уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Моокорвиќ Божиќни Чорапи Подарок Снешко Мачка Куче Пингвин Чанти Божиќни Украси Украси Чорапи Бонбони Торба

Моокорвичен Клиренс Божиќни Чорапи Подарок Снешко Мачка Куче Пингвин Чанти Божиќни Украси Украси Чора�

DEN 3.00

Mlqidk Долги Кардигани За Жени Маица Со Отворен Преден Ракав Етнички Цветен Фустан Со Копче Надолу Маици Покријте Врвови Од

бел кардиган со 3 / 4 ракави за жени лесен, женски џемпер или лесна јакна, женска пролетна јакна, кардиган �

DEN 415.84

Анбех 4 јули Женска Плус Големина Кошула Сад Американско Знаме Маица Графички Кратки Ракави Преголеми Врвови

Супер удобна класична кошула на екипажот 4 јули плус кошула за жени, Удобна и лесна ткаенина, совршена за

DEN 363.04

Компатибилен Со Телефонска Кутија Samsung Galaxy S, Коњ-434993-Случај Силиконски Заштитен За Тинејџерка Момче Случај За Samsung

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 384.00