• Свеж
Тигар Авто Т Мека Три-пати Камион Кревет Тоно Покритие Компатибилен со 2004-Форд Ф-150; 2005-Линколн МАРК ЛТ

Тигар Авто Т Мека Три-пати Камион Кревет Тоно Покритие Компатибилен со 2004-Форд Ф-150; 2005-Линколн МАРК ЛТ

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Tyger Auto T3 Мек Трикратен Капак За Тоно Е дизајниран исто толку за да биде првиот капак на тоното на сопствениците на нови камиони, како и тешки корисници на кои им е потребен пристап до нивниот кревет за камиони на дневна основа. Т3 е најлесната покривка за кревет на пазарот во однос на инсталацијата и работата. Може да се направи за само 5-10 мин со едноставно нанесување на системот за стегање и брава на шината на креветот без да се жртвува каква било заштита на вашиот товар и квалитетот на неговата конструкција; додека го одржува својот елегантен дизајн и голема заштеда на гас.Тип на кревет : Флота (Не За Чекор) Големина На Креветот : 6,5 '(79") Кревет Компатибилен со 2004-2008 форд Ф-150компатибилен со 2005-2008 линколн Марк ltcab големината не е важна се додека имате точен модел и големина на креветот. ФИТМ-Компатибилен со 2004-2008 Форд Ф-150; 2005-2008 Линколн МАРК ЛТ Флитсајд (не За Чекор) 6.5' (79") Кревет. ДИЗАЈН-САД патентирани. Капакот е двојно обложен и изработен од тежок 24оз. винил од морско одделение, со алуминиумски рамки од типот на авиони и доаѓа со стеги од нерѓосувачки челик за лесна инсталација и голема издржливост. КАРАКТЕРИСТИКИ-Претходно собраните хоризонтални попречни шипки нудат поддршка и практично се преклопуваат со капакот што обезбедува целосен пристап до креветот кога е потребно. ИНСТАЛАЦИЈА-Лесно без инсталација дупчење со инструкции и монтажа хардвер предвидени. ЗАБЕЛЕШКА : Малите дупки ќе треба да се исечат во постелнината за возила опремени со постелнина преку креветот за да се обезбедат стегите за правилна инсталација на капакот; капакот ќе работи со постелнина под креветот без модификација. ГАРАНЦИЈА-ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА АМЕРИКАНСКИТЕ КЛИЕНТИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Канзас Сити Хоризонт Платнена Уметност Од Мајкл Томпсет, Бела Мат, Дрвена Рамка

Предмет : мапстил : современ тип на производ : дрвена рамка, бела подлога, Акрилна Заштитна Марка Ликовна

DEN 1530.08

Нога Авенија Марио Брос. Женски Ноќта На Вештерките Праска Розова Принцеза Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Л

Авенија За нозе Секогаш во тренд со модни дизајни напред и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата

DEN 168.00