• Свеж
Ризи Килими Катерина Област Килим Се Исклучи Бели Апстрактни Форми 5 ' 8 ' Правоаголник

Ризи Килими Катерина Област Килим Се Исклучи Бели Апстрактни Форми 5 ' 8 ' Правоаголник

DEN 666.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекција : Килими Килими Стил : Кетрин Килими : CTRCE9500 Исклучени Бели Спецификации : Wool Origin : Направени Во Индијадраматична димензија се додава на секој килим во колекцијата Caterine со комбинирање на полиња со купови со подигнати дизајни на купови. Рачно тафтувана, користејќи специјално вртена волна за да создаде остро чисто уметничко дело што не е ништо друго. Ризи Дома Надвор Бел Килим Во Волна Карактеристики Рачно Тафтувани. Боја : Сина. Материјал : 100% Волна. Ексклузивен Дизајн. Гаранција : 1 Година Ограничена. Нема Рака Серж На Сите Четири Страни. Произведено Во Индија. Метод за нега и Чистење : исчистете ги истурите веднаш со бришење со чист сунѓер или крпа се препорачува професионално чистење, бидејќи се препорачува неопходна подлога За килими Не користете бар за тепање при правосмукалка. Бидете сигурни да ја обележите нашата продавница и Да Се Регистрирате со вашата е-пошта за да ги добиете Нашите Специјални Понуди!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Есенски Дуксери Со Долги Ракави Преголеми Жени Цврст Лабав Пуловер Зимски Дуксер Секојдневна Улична Облека

Модниот дуксер со пуловер е изработен од удобни памучни и полиестерски ткаенини, ткаенината е мека и уд�

DEN 1.00

Дмкпв Платформа Пета Сандали За Жени Партија Желе Чевли За Деца Дете Марија Џејн Сандали Жени Пета Сандала Бела 2

Буци Сандали Со Потпетици На Платформа За Женски Партиски Косплеј Желе Чевли За Деца Мало Дете Мери Јап�

DEN 271.84

Студија тре Сорел Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Индиго Афион ВТОРИ

Студиото тре Сорел претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 10х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

DEN 3.00