• Свеж
Чизми Машки Workк Ло Коси Пети Безбедност Пети Планинар Работа Чизми

Чизми Машки Workк Ло Коси Пети Безбедност Пети Планинар Работа Чизми

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа работна чизма го карактеризира нашиот коси алуминиумски безбедносен прст, што ви дава максимален простор за прстите. Алуминиумскиот прст нуди исто ниво на безбедност како и челикот, но е полесен, што ви дава поголема флексибилност на работата. Дизајнот на клиновиот ѓон обезбедува поддршка и стабилност ASTM F2413-18 безбедносен прст на коси прсти полн луд коњ кожа и најлон горен дел со висок палец на абразија мека влошка за враќање на пена уникатно соединение за враќање среден ѓон клинест ѓон за дополнителна поддршка гумен ѓон отпорен на лизгање мрсен влажен лизгачки тест .40 АСТМ Ф2413-18 Електрична Опасност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Chama Plus големина V-вратот Танкинис костум за капење за жени клуч за пливање за пливање шорцеви сет за капење

Останувате активни ова лето? Ако планирате да лопатка, кајак или пливање, можеби ќе сакате дополнително

DEN 345.44