• Свеж
Ступел Индустрии Симпатична Плишано Мече Расадник Животно Зелена Лента Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Студио П

Ступел Индустрии Симпатична Плишано Мече Расадник Животно Зелена Лента Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Уметничкото Дело Се Однесува На : Кадифен; Играчка; Плишано Мече. Дизајн Од Студио П.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.