• Свеж
Вестин Профил Карго Лагер Одговара изберете: 2014-Бмв Х5

Вестин Профил Карго Лагер Одговара изберете: 2014-Бмв Х5

DEN 591.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Профил Црна Карго Лагер-Зад 2 ред (74-03-11024) Од Вестин. Вестин профил товарниот лагер го штити тепихот на возилото од секојдневно абење. Изработени од флексибилна, издржлива и гума без мирис. Лесно за чистење со сапун и вода. Вестин дизајнира контура на подот на вашето возило и го штити тепихот од екстремно абење во тешки ситуации. Одликувајќи се со подигната, текстурирана површина која обезбедува силна влечна сила, Товарните Облоги На Профилот На Вестин ви го даваат прецизното вклопување што го сакате и ја одржуваат својата форма и на екстремна топлина и на студ. Твестин за да го однесете вашето возење на следното ниво со посебен изглед и тешка заштита што ви треба! Вестин Профил Карго Лагер (Црна) Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 14634. Одговара Изберете : 2014-2017 Бмв Х5 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67

Tupleple Industries Flamingo користејќи ретро телефонски образложени цвеќиња, графичка уметничка галерија завиткана од платно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00