• Свеж
илув Аурора Бран

илув Аурора Бран

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подобрете го вашиот i Phone 6s/6 со Аурора бран. Одликувајќи се со хипнотизирачка шема што свети во темнина, овој случај ќе го направи вашиот телефон сјаен дури и ноќе. Пронајдете Го Телефонот Во Темнина Осветлете ја ноќта со Бран На Аурора. Неговата забавна, хипнотизирачка шема е обложена со раствор за сјај во темнина што осветлува ноќе или во црна светлина. Со Бранот Аурора можете да следите каде е вашиот iphone 6s/6 без разлика колку е темно. Прилагодено Вклопување Силиконско Куќиште Конструирано од силикон, Аурора бран безбедно се вклопува над вашиот i Phone 6s/6 додека обезбедува цврста заштита. Цврстото вклопување значи дека вашиот телефон нема да се лизне од куќиштето. Бранот аурора беше дизајниран да биде лесен и има подобрен стисок за посигурно и задоволувачко држење. Достапно Во Забавни Бои Аурора бран доаѓа во четири различни забавни комбинации на бои кои ви овозможуваат да го изразите вашиот стил. илув Аурора Мавтајте со куќиштето за да го заштитите вашиот уред во движење. Совршено за користење со паметен телефон. Со својата розова боја, додадете класа на вашиот гаџет. Изграден од издржлив висококвалитетен силиконски материјал и?дизајниран да обезбеди најголема заштита.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.