• Свеж
Електрична Пумпа СО ВИСОК Притисок DC12V

Електрична Пумпа СО ВИСОК Притисок DC12V

DEN 1392.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Електричната Пумпа DC12 V има 1,2 PSI, 25 CFM со приклучок ЗА ЕДНОНАСОЧНА струја за брод, RV или автомобил и 3 стандардни адаптери за инфлација. Користете го во вашиот брод, Р. в. или автомобил за да ги надувате сите ваши забавни пловечки производи на езерото! Електричната Пумпа DC12 V Со Висок Притисок се препорачува за мали надувувања и преносливост. Електричната Пумпа DC12 V има 1,2 PSI, 25 CFM, приклучок ЗА ЕДНОНАСОЧНА струја за брод, RV или автомобил и 3 стандардни адаптери за инфлација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Попладне во Париз Канвас уметност од Филип Хугонард Вајт Мат, црна рамка

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметн�

DEN 704.00