• Свеж
Сила Ѕид Постер, 14.725 22.375

Сила Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународен Сила Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Богатствата НА каролина WDK4844WTKT Црн Голем Данец Денот На Свети Патрик Бела Кујна Пешкир Сет На Крпи За Садови, 25

Богатствата НА каролина WDK4844 WTKT Црн Голем Данец Свети Патрик Ден Бела Кујна Пешкир Сет на 2 Крпи За Јадењ�

DEN 2.67