• Свеж
Антиката Лилибет Традиционален Килим Од Цветна Волна, Злато, 2 ' 3 4'

Антиката Лилибет Традиционален Килим Од Цветна Волна, Злато, 2 ' 3 4'

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Елегантните дизајни и богатите бои на овие теписи за наследство се инспирирани од античките персиски килими од 19 век. 100% Волна Куп. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.