• Свеж
Стандарден LX-Модул За Палење Одговара изберете: 1987-ФОРД ПРИДРУЖБА, МЕРКУР РИС

Стандарден LX-Модул За Палење Одговара изберете: 1987-ФОРД ПРИДРУЖБА, МЕРКУР РИС

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Одговара на следниве возила : Fiford Escort1987 (подмодел : GL, GT, pony) 1.9 L Со CFI1988 (подмодел : GL, LX, Пони) 1.9 L 1989 (подмодел : LX, Пони) 1.9 L 1990 (подмодел : База, GT, LX, LX Спорт, Пони) 1.9 L Ford exp1987 (подмодел : Луксуз, Спорт) 1.9l1988 (подмодел : БАЗА, ЛУКСУЗ, Спорт) 1.9 LMERCURY LYNX1987 (подмодел : GS, L, Xr3) стандардни модули за замена на oe го враќаат Вашето Возење До Целосна Функција Со оем-одделение за обезбедување квалитет И СТАНДАРДНИ ПЕРФОРМАНСИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ПОНУДЕНИ Од МОДУЛИТЕ За Замена На OE НА СТАНДАРДОТ. Од 1919 Година, Стандардните Моторни Производи дизајнираа целосна линија на производи за управување со моторот, вклучувајќи делови за палење, сензори и вградени компјутери.Дизајнот ги исполнува стандардите на ниво НА ОЕ, цврсто изградени во сертифицирани објекти ОД ТС 16949 година, широк спектар на увоз и покриени домашни модели преку систематска инспекција за да се гарантираат трајни перформанси И Квалитетна Количина Продадени : Продадени Поединечно Дополнителни Функции Волти : 12.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поглед Од Вселената Земјата Северна Америка Сад Планетата Земја Платно Уметност Печатење-Големина: 18 18

БЕЗБЕДНА И БЕЗБЕДНА ИСПОРАКА безбедносните работи На вашето платно : спакувани во цврсти кутии со зашт�

DEN 565.92