• Свеж
Realtree Blue Yonder Машки Краток Ракав Риболов Водич Кошула-И

Realtree Blue Yonder Машки Краток Ракав Риболов Водич Кошула-И

DEN 528.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Риболовната Машка Кошула За Риболов Со Кратки Ракави Ќе направи одличен додаток во вашата гардероба. Со карактеристики КАКО Upf40+ Ув Заштита, Вентилиран Грб И Раменици, Скриен Чистач за Очила за Сонце и Држач за Очила за Сонце и Опрема, тој е целосно функционален за да ги задоволи дури и потребите на хардкор риболовецот на вода. Но, стилскиот дизајн и лесната грижа за ткаенината ја прават одлична секојдневна кошула за секојдневна употреба. МЕКА И УДОБНА ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАЕНИНА. УПФ 40+ УВ ЗАШТИТА. СКРИЕН ЧИСТАЧ ЗА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мелозно, Blackми Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Биди ТУКА ВТОРИ

Melми Мелиус претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира�

DEN 0.33

Зимски снежни врнежи ноќта боро дрво празнична фотографија млаз црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 615.84