• Свеж
Луксузниот Оригинален Блокатор На Бубачки Богат Со Памук, Се-Во-Едно Колекција

Луксузниот Оригинален Блокатор На Бубачки Богат Со Памук, Се-Во-Едно Колекција

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте го вашиот душек секогаш заштитен со Овој Луксузен Блокатор На Бубачки За Кревети Богат со Памук. Колекцијата содржи 2 компоненти : заштитник за душеци и заштитник за перници (се продава одделно). И двајцата имаат двослојна микропорозна бариера и уникатен систем за затворање со тројна заптивка што го запечатува, штити и продолжува животниот век на вашиот душек и перница. За оние кои страдаат од алергии, блокаторот на бубачки доаѓа со алергенска бариера и блокатор на грини од прашина, што го прави паметен избор за секој дом. Ткаенината е отпорна на дамки и водоотпорна. ви дава дополнителна заштита во вашата спална соба. Овој заштитник со патент е направен со памучна ткаенина од 200 конци за елегантен допир. Колекцијата е направена со специјално обложена ткаенина која ќе ги задржи прашината и бубачките надвор додека ви дава мир на умот што го заслужувате за добар сон. 10-годишна гаранција. Овој заштитник за душеци е идеален и за оние кои страдаат од алергија и го препорачуваат лекарите и алерголозите. Луксузен Блокатор На Душеци Со Бубачки Богат Со Памук Заштитник : Комплетна обвивка за душек. 2-слој специјално обложена ткаенина и троен систем за затворање на печат. Препорачано од лекари, алерголози и ентомолози. Одговара на душеци и кутии длабоки до 18 инчи. Блокатор на бубачки, алергенска бариера и блокатор на грини од прашина. Отпорен на дамки. Водоотпорен. 200-конец-брои памучна богата ткаенина за меко и безбедно спиење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.