• Свеж
Ризи Домашен Занает ЦФ Тепих Во Затворен Простор

Ризи Домашен Занает ЦФ Тепих Во Затворен Простор

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Ризичен Тепих ЗА Домашен Занает CF0783 во Затворен Простор носи забавен стил во вашиот простор со дизајн на печатење зебра. Овој рачно тафтуван тепих од 100% волна е достапен во различни големини за совршено да одговара на вашиот простор. Професионално чистење се препорачува за оваа област килим. Исклучена бела и црна боја. Изграден со 100% волна. Ткаенината е рачно тафтувана.4-во. висина на купот. Изберете од достапните опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.