• Свеж
Течност за отстранување на нијанса на црна магична нијанса за нијанса, оз

Течност за отстранување на нијанса на црна магична нијанса за нијанса, оз

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесно извадете ја нијансата на прозорецот со црната магична нијанса на нијанса на лепило за отстранување. Отстранувањето на нијансата може да биде лесен процес ако имате точни алатки. Започнете со употреба на не'рѓосувачки брич и прсти за да ја отстраните нијансата на прозорецот. Лепилото може да остане на стакло. Попрскајте ја црната магична нијанса на лепило за отстранување на лепилото на преостанатото лепило и извадете ги со партали од крпа и не'рѓосувачки лопати, внимавајќи да не ја гребете стаклото. Ова решение е подготвено да спреј без мешање. Вклучено е 8 fl.oz./236ml шише со распрскувач. Течноста за отстранување на лепила за црна магична нијанса е неопходна за лесно отстранување на нијансата. Течност за отстранување на нијанса на црна магија за нијанса на нијанса, 8 мл Карактеристики на производот : Идеално за да се ослободите од старото, грозно лепило на повеќето автомобилски апликации. Дизајн на пумпа за спреј со лесен за употреба. Хемиски формулиран за помош при отстранување на лепило за нијанса на филмови. 8-fl.-Oz., Отстранувач на лепило за нијанса на прозорецот. Побарајте ја целата линија на црни магични професионални филмови и производи за апликации. Подготвени за употреба без мешање. Спреј на апликација : Вклучен распрскувач. Резултатите ќе варираат во зависност од возраста на филмот. Модел #1318004.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Анбех 4 јули Женска Плус Големина Кошула Сад Американско Знаме Маица Графички Кратки Ракави Преголеми Врвови

Супер удобна класична кошула на екипажот 4 јули плус кошула за жени, Удобна и лесна ткаенина, совршена за

DEN 363.04