• Свеж
Галерија Седум велур лак Сандали за жени

Галерија Седум велур лак Сандали за жени

DEN 350.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Свртете ги главите оваа сезона со тркалезни станови за пети за жени со отворен дизајн на пети, дизајн на велур лак и разновидност на бои за избор - овие сандали со тркалезни пети сигурно ќе свртат глави каде и да стапнете! Не пропуштајте ги најжешките обични сандали за жени во сезоната. Минималистичките сандали ги исполнуваат модните сандали за жени нашата слајд сандала за жени соединуваат квалитет и стил заедно за да се осигурате дека имате пар лизга на сандали кои се дизајнирани да траат без да жртвуваат стил или удобност! Овие сандали за удобност лизгаат нудат мек слајд што повеќето жени слајдови не можат. Прекрасно искуство со надавање не стресот за тоа да го добие тој совршен подарок за таа специјална девојка во вашиот живот. Галерија Седум жени рамни сандали, со свое ладно пакување на надавање, е загарантирано да стави малку пип на нивниот чекор! Денот на мајката, Божиќ, родендени или кој било ден, одете напред и направете го посебен - денес. Лојалност на клиентите Ние сме толку сигурни дека ќе се за inубите во вашите нови сандали со отворено пети, што сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена. Сакајте го, или вратете се и размена. Нема поставени прашања. Период. Тоа е едноставно. Отворен пети, Фошо! -Така е, нашата галерија седум сандали со отворено пети се конечно тука! И овие жени се лизгаат на сандали се совршени за ова прекрасно пролетно време! . Симпатична и удобна! -Нашиот лесен дизајн на лизгање, лесно перничето со нозе, завиткана потпетица, видливо зашивање на контраст и дизајн на лак на велур, донесете ги нашите сандали за лизгање на исто ниво како дизајнерот слајдови! . Човечки квалитет! -Со човечка постава да трае подолго и надворешната страна на TPU што е изградена за да трае, нашите дизајнерски сандали за жени нудат траен квалитет што нема да го најдете во други сандали со жени слајдови! . Елегантно пакување - дајте му на вашата сакана личност со крајно искуство за надавање! Полирана, пакување со резолуција ги прави овие дами слајдови идеален подарок или само гест „те сакам“. Направете нечиј ден денес! . Верувајте во Галерија Седум - ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате вашите нови женски рамни сандали, дека ние сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена. Добијте целосна наплата ако сте нешто помалку од тоа. Само вратете се или разменувајте. Тоа е едноставно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Замена за iSpring WKW Грануларен Филтер Со Активен Јаглен-Универзален Кертриџ за iSpring 123Filter 3-Фаза Контра-топ Филтер

7Замена На Пакување за i Spring WKW21 Грануларен Филтер Со Активен ЈагленУниверзален 10инчен Кертриџ за i Spring 123

DEN 495.84

Fpqtro Жените Ноќта На Вештерките Пижами Плус Големина Дозвола Под Жени Чипка Без Грб Боја Крстот Намалување Шупливи Пижами

Женска Чипка Без Грб Боја Вкрстено Сечење Шупливи Пижами Сетноте : 1 Ве молиме погледнете ја нашата табе�

DEN 639.84