• Свеж
Stuple intrues гроздобер портокалова облека Европска архитектура балкон облека, 20, дизајн од бреза и мастило

Stuple intrues гроздобер портокалова облека Европска архитектура балкон облека, 20, дизајн од бреза и мастило

DEN 1199.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Бреза и мастило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.