• Свеж
Madенски Мади се лизга

Madенски Мади се лизга

DEN 799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашиот Mukенски Slip на Muk Luks Maddi Slip Ons ги постави стандардите високи за женските обувки оваа пролет и лето. Додадете го овој рамен лизга во кафеава или тексас сина боја за завршен допир на која било облека. Овој стил е достапен во цели димензии 6-10 и треба да се исчисти на самото место и да се постави рамно за да се исуши. Увезени. Мук Лукс. Удобно секојдневно лизгање на стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Есенски Дуксери Со Долги Ракави Преголеми Жени Цврст Лабав Пуловер Зимски Дуксер Секојдневна Улична Облека

Модниот дуксер со пуловер е изработен од удобни памучни и полиестерски ткаенини, ткаенината е мека и уд�

DEN 1.00