• Свеж
Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа

Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Продолжете да се движите во овие шорцеви за трчање на Avia. Вие секогаш сте покриени со внатрешниот велосипед кратко, давајќи ви ја целата покриеност и истегнување што ви требаат за вашите вежби. Не само што се движи со вас, туку останува на место со внатрешното цртеж. Додека не трчате, лесно е да ги залепите вашите работи во скриениот џеб за поштенски патенти. Станете и се движите во шорцевите за трчање во Авиа, што ве покриваше за што и да носи денот. Материјал : 48% рециклиран полиестер/38% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи затворање на големината S. Ockебови : Скриен поштенски џеб. Карактеристики : сите отпечатоци или цврсти бои; внатрешни шорцеви за велосипеди; Брза ткаенина за сушење. Авиа трча шорцеви за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КАРОЛИНИ Богатства ASA2198JMAT Магариња И Робин Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L x

КАРОЛИНИ Богатства ASA2198 JMAT Магариња И Робин Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 D

DEN 2.00