• Свеж
Classic George Classic Class Fit Long Sneave Printed Poplin кошула, до големина 5xl

Classic George Classic Class Fit Long Sneave Printed Poplin кошула, до големина 5xl

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Зашилена јака на скут. Отпорен на брчки. Долги ракави со копчиња со копчиња. Плакета со копче надолу. Џеб на градите. Закривена кошула хелајн. Плетенка назад. Истегнете ткаенина за топон. 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, топло железо доколку е потребно. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Голем часовник Четкана алуминиумска wallидна уметност од Крис Блис 16х22

Ова подготвено за виси, лебдечко четкано алуминиумско уметничко дело има преглед од внатре во часовник�

DEN 2035.52

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 31.5 Плоштад Сребрен Метал Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Столчиња За Магацинот

Ги гледате овие шарени комплети за метални маси се повеќе и повеќе и со добра причина, тие се прекрасни, �

DEN 7711.84

Дорман В Тапан Кочница Тркало Цилиндар За Специфични Форд Мазда Модели Одговара изберете: 1998 - ФОРД РЕНЏЕР, 1998-МАЗДА Б2500

Овој цилиндар за тркала за сопирачки со директна замена беше специјално дизајниран да одговара на вкло�

DEN 5249.76