• Свеж
Машки машки 9 солиден карго шорцеви, големини 30-40

Машки машки 9 солиден карго шорцеви, големини 30-40

DEN 351.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен за работа, игра и сите прилики! Овие панталони со димензии на Burnside Rugged Sturnugn Cultursily се карактеризираат со цел дизајн, за да можат да останат суви на копно или да се навлажни во вода. Удобно и направено во висококвалитетна и издржлива ткаенина, овие шорцеви за мажи се истакнуваат со истегнување на перформансите за да можете да останете активни цел ден со повеќе џебови за погодно да ги носите вашите најважни. Материјал : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam; 20 ”аутсам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : 2 традиционални странични карго џебови; 1 дополнителен страничен џеб за патент; 1 плеер џеб; 2 странични џебови за цртање; 2 задни џебови. Карактеристики : Изведба на 4-насочно истегнување; Лесна и брза ткаенина за сушење; отпорност на брчки; УВ заштита и отпорност на згаснување; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Машки шорцеви за карго од Барнсајд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пензиски ширина на ширина на женски ширина, стилски пумпи за фустани за пети за вечер, вечера, матурска и работа злато 12

Чевли за фустани со ширина со ширина на ширина на денар е софистициран и удобен Оваа дама 2 "Лизгање со ср

DEN 319.84

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Хонда Спогодба Купе 2008-2012, Серија КАГУ 1 и 2 Ред, Греј

3Д Макспајдер ХОНДА СПОГОДБА КУПЕ 20082012 КАГУ ГРЕЈ Р1 Р23Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Сери

DEN 1488.00

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодено Одговара На Товарниот Лагер за Серијата Бмв Седан 2006-2011, Серија КАГУ

ЗА разлика од традиционалните подни душеци со големи тежини, комерцијалниот гумен изглед; 3д макспајако

DEN 911.68