• Свеж
Кристална уметност Вие сте мојот дом завиткано платно печатење wallиден декор

Кристална уметност Вие сте мојот дом завиткано платно печатење wallиден декор

DEN 639.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова шармантно и симпатично завиткано платно печатење нуди слатка и сентиментална порака за тој посебен некој во вашиот живот. ? Ти си мојот дом? е прикажано на уникатна мода со различни фонтови, декоративен транспарент и сјајно метално злато букви и детали. Позадината е поставена во неутрално боење на беж со текстуриран изглед што го надополнува печатењето. Направено со супериорна технологија за печатење, ова завиткано платно печатење нуди прекрасен потсетник за таа значајна личност или лица во вашиот живот дека тие се дефиниција за домот. Без разлика дали тоа е вашиот сопруг, сопруга или целото семејство, кажете им како се чувствувате. Совршено за влегувањето/фоајето, ходникот, дневната соба или кујната, ова лесен дел од wallидот работи во кој било број сценарија каде што вие и вашето семејство комуна. Исто така, тоа е супер лесен и е подготвен да виси. Инспиративна/позитивна порака. Метални златни букви. Завиткано платно печатење. Совршен за дневна соба, спална соба, влез/ходник или кујна. Лесен. Подготвени да висат. Мерки 8.5? H x 6.5? L x 0,5? Д. Тежи 0,5 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џалиоинг Пуловер Блузи За Жени Ревер Со Долги Ракави Без Качулка Со Половина Патент Стилски Кошули За Блокирање На Бои

Тој е лабав и удобен за носење и обезбедува максимална удобност во текот на целиот ден • Нега на облека :

DEN 478.24

Четири Сезони А Ц Црево За Празнење На Ладилно Средство П Н: Одговара изберете: 1991-ЏИП ЧИРОКИ, 1991 - ЏИП КОМАНЧЕ

Четири Сезони А / Ц Црево За Празнење На Ладилното Средство П / Н : 56279 Количина Продадена : Продадена Поед�

DEN 1.33