• Свеж
Третман на русокоса ангел на Кевен Марфи, 8. Оз

Третман на русокоса ангел на Кевен Марфи, 8. Оз

DEN 479.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако вашата русокоса изгледаше месинг, третманот со русокоса ангел на Кевин Марфи е нега на коса за корекција на бојата што треба да се вратите во бизнисот. Формулата ги отстранува несаканите тонови од русокоса, сива и ладна тон-тон, додека ја одржува косата мека, сјајна и хидрирана. Loveе го сакате начинот на кој вашата боја изгледа посветла и трае подолго од кога било досега, со вградена заштита од одземање и бледнее. Третман на русокоса со русокоса на Кевен Марфи, 8,4 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.