• Свеж
Беси и Барни потпис Serenity Grey Serenity Bov Couse Luxury Extra Plush Fur Fur Bugel Pet Dog Bed

Беси и Барни потпис Serenity Grey Serenity Bov Couse Luxury Extra Plush Fur Fur Bugel Pet Dog Bed

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови се дизајнирани со патент од 360 степени што го олеснуваат склопот и чистењето. Покрај тоа, има водоотпорен лагер за перници, а капаците се мијат машини. Се одликува со луксузни неспоредливи меки ткаенини. Патент од 360 степени. Покривот е машина што може да се мие/пријателски за сушење. Пополнување направено од еколошки полифил. Долготрајни и издржливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.