• Свеж
Спиење лаванда од 8 парчиња луксузна бања и подарок за тело сет со решетката за када

Спиење лаванда од 8 парчиња луксузна бања и подарок за тело сет со решетката за када

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со мирен мирис на лаванда, луксузниот бања и подароци за спиење од 8 парчиња се остава кожата да се чувствува мека, мазна и прекрасно миризлива. Овој 8-парчен сет за бања вклучува врвен сапун, чистач на тело, соли за бања, млечна бања, навлажнувачка коса и мелем за тело, гел за туширање, туш за туширање и жица решетка за када. Опуштениот начин да се одморите на крајот на денот, луксузниот бања и подарокот за бања и телото за спиење прави внимателен подарок за семејството, пријателите или некој посебен. Lavender Lavender 8-парчиња луксузна бања и подароци за тело со решетката за када. 8-парчиња сет вклучува 18.1 fl. Оз. Гел за туширање, 3,5 мл. Бар сапун, 2,0 fl. Оз. Телење на тело, 3,5 fl. Оз. Магла за тело, 6,3 мл. Млечна бања, 2,4 мл. Длабоко топлински мелем за мускули, тиркизна туш и жица решетка за када. Сетот за бања и тело има релаксирачки мирис на лаванда. Комплетот вклучува еднократно, злато тон жица решетката за када. Длабоко топлински мускулен мелем помага да се релаксираат болки или болки во мускулите. Сприц на телото на телото по бањата или тушот и уживајте во смирувачки мирис на лаванда. Бар сапун и гел за туширање испорачуваат убава, нежно миризлива чиста. Идеално за искуство во домашно спа. Луксузниот сет за бања прави внимателен Божиќ, празник или подарок за роденден. Мерења на производот : 23.23 "L x 8.27" W x 1,77 "H. Вкупна тежина : 4,07 фунти . увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Фаб Ц01100ЦЦ - Нерф Чекор Бар Нерф Чекор в Пристап До Кревет Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2004-ГМЦ НОВА СИЕРА

Опрема, алатки, ремени и многу повеќе Ние ги дизајнираме и произведуваме најсилните, најтрајните И нају�

DEN 0.33