• Свеж
Најдобри мамки солени сјај

Најдобри мамки солени сјај

DEN 208.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Најдобриот мамка солен сјај е разноврсен и е добар избор за фаќање пастрмка, перка и панфис. Со 20 до 30 мами по пакет, нуди многу мамки за долги денови поминати на риболов. Секоја привлечна риболов е канадски стил со средно солиран. Најдобри мамки солена шинер : канадски стил со средно солидно соле. Мамка за мамка доаѓа со броење од 20 до 30. Одлично за перка, пастрмка и панфис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.